Oznamujeme organizační změny v Sipral UK Ltd.

Oznamujeme organizační změny v Sipral UK Ltd.

Po devíti letech v roli ředitele Sipral UK Ltd. opouští Radim Koštial tuto pozici a nadále se na úrovni skupiny bude věnovat business developmentu, obchodu, tendrům a marketingu. Důležitým cílem je také geografická expanze našich aktivit do dalších zemí. Za Radimových 9 let v roli ředitele Sipral UK jsme vyrostli do kategorie Tier 1 fasádních firem na britském trhu a jsme dnes respektovaným a důležitým dodavatelem a partnerem těch nejvýznamějších hráčů na trhu. Dokončili jsme několik zásadních projektů, na dalších pracujeme a o další soutěžíme.

„Sipral dnes je zcela jiná firma než v polovině minulé dekády. Nejvíc jsem ale hrdý na stabilní londýnský tým a na osobní profesionální rozvoj každého jednoho člena týmu. Každý ušel dlouhou cestu a kdybych přispěl jenom k tomuto, jsem spokojený,“ dodává Radim.

Na pozici Výkonného ředitele Sipral UK Ltd. nastupuje Jamie Young, kterého srdečně vítáme na palubě a mezi námi! Jamie má za sebou bohatou a dlouhou kariéru ve fasádním oboru, a to na obou stranách stolu: prošel fasádními firmami jako Schmidlin, Lindner a FKN Facades UK, na druhé straně také pozicemi fasádního managera u velkých generálních dodavatelů, jako třeba Multiplex nebo – naposledy – Laing O’Rourke.

Jamie v nové pozici Ředitele Sipralu UK povede naši britskou organizaci a britský tým. Bude oporou Londýnu i Praze na běžících projektech, bude také oporou obchodu, tendrům a budování a upevňování vztahů s klienty stávajícími I potenciálními. Jamie se ze své pozice také stane členem top managementu Sipralu. 

Seniorita, zkušenosti a osobnost Jamieho bude jistě skvělým doplněním našeho týmu a velkým přínosem pro Sipral a jak nám Jamie řekl: „ Jsem opravdu nadšený, že se připojuji k Sipral UK. Je to úžasná příležitost stát se součástí tak uznávané firmy. Navázat na Radima bude velmi těžké, ale vím, že se skvělým týmem v Sipralu to pro nás bude vzrušující doba a možnosti dále rozvíjet stávající aktivity a objevovat nové příležitosti. “

Jamiemu a Radimovi přejeme hodně úspěchů v jejich nových výzvách!