změny v managementu Sipralu

změny v managementu Sipralu

S účinností od 1. ledna 2016 vstupují v platnost změny v managementu Sipralu:


Dosavadní ředitelka R&D, Dana Petrová, bude zastávat pozici obchodně-technického ředitele (Commercial and Technical Director). Její oddělení nabídne veškerou kreativitu, design, přípravu tendrových nabídek a marketing.

Role provozního ředitele (Operations Director) se od 1. dubna 2016 ujme Jiří Mašek, který nahradí Marka Kysela, jemuž smlouva vyprší ke konci března. Oddělení zastřeší výrobu, nákup a logistiku, facility management a IT.

Martin Binovec, dosavadní projektový ředitel (Project Director), nadále povede oddělení realizací zakázek a servisu s klíčovým důrazem na project management.

Václava Kmentová zůstává na pozici ředitelky controllingu (Controlling Director), přičemž v celkové struktuře společnosti dostává controlling a reporting novou důležitost.

Stejně tak Jaroslav Kuneš bude pokračovat jako finanční ředitel společnosti (Finance Director), který do svého portfolia zahrne také právní oddělení.

Nově vzniklý útvar ředitele zastřeší centrální administrativu, nezávislou kvalitu, jakost a HR.

Od 1. prosince 2015 má Sipral nového výkonného ředitele společnosti (CEO), kterým byl jmenován Radim Koštial. Spolu s Leopoldem Barešem, který zůstává jediným vlastníkem společnosti, budou pokračovat v budování vztahů s obchodními partnery a vyhledávat nové obchodní příležitosti.